Kalendarzowe nowości!

Jeszcze październik, nie myślimy nawet o świętach, ale już pojawiają się kalendarze, planery, notatniki i organizery, które nie tylko ułatwiają, ale dodatkowo umilają nam codzienność.
Spójrzcie na te, które przygotowałam na dzisiaj.

Zacznijmy od pomocnika dla mam. TERMINARZ WYJĄTKOWEJ MAMY. Tytuł, który na pewno spodoba się każdej córce, szukającej, czegoś specjalnego dla swojej wyjątkowej mamy. 
 
Wstęp, w którym mama przeczyta : "jesteś skarbem", to najlepszy początek! Potem wszystko poukłada sobie tak, jak będzie chciała, a pomogą jej w tym:
- miejsce na notatki każdego dnia;
- kartki "przypominajki", na których warto zapisać najważniejsze plany na cały nadchodzący miesiąc;
- porady na tematy różne i rozmaite: idealna szafa, czy naturalne barwniki do farbowania, cud mikstury dla zdrowia albo co powiedzieć dzieciom na tematy, które warto wyjaśniać;
- tabelki miesięcznych wydatków oraz kreatywne pomysły na wykorzystanie zwyczajnych przedmiotów;
- relaksujące kolorowanki dla dorosłych, ale i strony dla dziecka, które nudzi się z mamą w poczekalni czy na przystanku;
oraz kilkadziesiąt innych inspirujących stron, które sprawią, że wyjątkowa mama spędzi wyjątkowo każdy dzień!A jeśli mama chciałaby zrzucić, powiedzmy te dwa kilogramy nadwyżki, to w swoim osobistym notatniku, może zapisać każde 10dkg, które udało się spalić :)

 Idealny porządek w perfekcyjnie ułożonej zawartości szafy - żaden problem

Do kupienia w księgarni wydawnictwa: https://www.jednosc.com.pl/jednosc-dla-domu-91/4215/terminarz-wyjatkowej-mamy-2018-2019

***
Równie radosny i pomocny jest TERMINARZ DLA WYJĄTKOWEJ DZIEWCZYNY.
Tam także znajdziemy kilkadziesiąt stron, na których nie tylko zanotujemy, pokolorujemy, wypełnimy, ale dowiemy się, otrzymamy porady i wskazówki oraz przypomnimy o ważnych sprawach.
Co powinna mieć w szafie każda nastolatka? Jak modnie wiązać apaszkę?Jak zorganizować domówkę na szóstkę?Jak oryginalnie zapakować prezent, przepis na deser, który zawsze się udaje i poprawia nastrój a może sposoby na nudę...
Różnorodnie, radośnie, pomysłowo i pięknie. Tak, by rok minął przyjemnie, a wspomnienia, które pozostaną można skojarzyć z każdym dobrze przeżytym dniem.
Chwila relaksu przy kolorowance? Proszę bardzo!
Przypomnienie skąd mamy miłą datę 6 grudnia? Krótki wpis o św. Mikołaju pomoże.

  
***
Znajdziemy też coś dla całej rodziny. PLANER RODZINNY na lodówkę to przepis na organizacyjny sukces.
Każdy miesiąc przedstawiony na oddzielnej planszy, którą za pomocą magnesów można przymocować do lodówki. A potem piszemy, notujemy rysujemy, a nawet naklejamy. Bo do planera mamy załączoną całą dużą planszę kolorowych naklejek. Planer należy do rodziny, zatem każdy ma prawo coś do niego dodać, również najmłodsi. :)
 Plansze, magnesy, karteczki-przypominajki i oczywiście duży arkusz kalendarza na każdy miesiąc. Oto przepis na organizacyjny sukces...i dobrą zabawę każdego dnia!

Terminarze dla mamy i córki oraz planer obejmują cały rok szkolny od września 2018 do czerwca 2019 - zatem warto mieć je już teraz, by żaden miesiąc "nie uciekł" :)


Na zakończenie kalendarzowych opowieści mam piękne, coroczne wydanie 365 STRON ZYCIA. W tym roku lekko turkusowe barwy zapowiadają spokojny, dobry czas!:)
Na każdej stronie, mamy miejsce na wpis z dnia. Znajdziemy również porady i przepisy kulinarne, ciekawostki oraz oczywiście cytat dnia. Jest miejsce na wpis o wydatkach i wygląda na to, że większość z nas ma je codziennie, bo w kącie strony zawsze jest ta rubryka, która tak odchudza nam portfele...
Dla osób szukających czegoś więcej, niż poradnika, notatnika i kalendarza, jest część wspierająca duchowo. Teksty z Ewangelii i komentarze, cytaty Papieża Franciszka oraz przypomnienie patronów kolejnych dni.
Wszystko, czego szukamy dla ciała i ducha na 365 dni w roku. 
Kalendarz na rok 2019..Polecam!
Do kupienia na stronie wydawnictwa:
https://www.jednosc.com.pl/jednosc-dla-domu-91/4404/365-stron-zycia-2019
 

Komentarze

Publikowanie komentarza