Zakochana w Tobie


Kobieta i mężczyzna, Willow i Corbin, choć przekroczyli trzydziestkę, wciąż jeszcze młodzi i poszukujący miłości. Dwoje ludzi z ...właśnie, jakiego świata? Poznajemy ich i myślimy, są podobni do nas, czasem zagubieni, nieśmiali, tacy zwyczajni, ale chwilę później wiemy, że i przebojowi, konsekwentni, a także odważni, osiągający wielkie sukcesy w życiu zawodowym.
Willow jest przecież znaną modelką, a Corbin, niedawno zakończył karierę zawodnika amerykańskiego futbolu.

Czego może brakować ludziom z pełnym kontem w banku, sławą, popularnością i fanami wokół?
Okazuje się, że oni naprawdę są zwyczajni, a już na pewno ich osobowość może zaskakiwać niejednego czytelnika, znającego postacie celebrytów czy gwiazd z mediów. 
Bohaterowie tej historii, łamią wszelkie zasady zachowań w świecie show biznesu. Choć nie ulega wątpliwości, że zasmakowali w tym źródle dobrobytu, niezależności i nie zawsze zachowywali się idealnie. Ich związek bowiem zaistniał dużo wcześniej i rozpadł się pod wpływem pewnych reakcji i słów ze strony Corbina. Wydarzyło się coś tak ważnego, a on pokazał swoje prawdziwe oblicze, był wówczas "na fali"  i nie chciał tego zmieniać, kosztem miłości. Zapłacił rozstaniem i wydawało się, że nie przeszkadza mu taka sytuacja, lecz prawda była zupełnie inna.

Poznajemy dwie strony medalu, ale już po wielu latach. Dowiadujemy się, co tak naprawdę czuło dwoje ludzi, kochających się, lecz zbyt dumnych, by uczynić pierwszy krok ku zgodzie. 
Los sprowadził ich na wspólną drogę po dłuższym rozstaniu. Problemy rodzinne i zdrowotne, pojawiające się w tle tej historii, wydają się podkreślać znaczenie każdego dnia, przeżytego wspólnie, w miłości i wzajemnym zrozumieniu. A niezwykłe i tajemnicze zniknięcie pewnej kobiety, sprzed wielu lat, paradoksalnie najmocniej zbliża Corbina i Willow. Tutaj największym sprzymierzeńcem jest mała bratanica, którą tak mocno zaciekawiła rodzinna tajemnica, że namawia do jej skutecznego rozwiązania, co udaje jej się z podwójnie dobrym efektem! 
A my znów przekonamy się, że pieniądze, sława i popularność, jednak nie wszystkim wystarczają, a chwilami nawet męczą...Willow i Corbin poszukują tego, co posiada większość ludzi, mijanych codziennie na ulicach, rodzinę, nawet nie taka idealną i doskonałą we wszystkim, lecz realną i obecną, dającą uczucia, te prawdziwe i łączące we wszystkim, co robi się na co dzień - wspólnie.

Niekoniecznie/ Warto dać szansę / Polecam/ Polecam jak najbardziej:)
                                                                                                          
Tytuł: Zakochana w Tobie Autor: Becky Wade Wydawnictwo DREAMS. Oprawa miękka. 462 strony.


Komentarze

 1. Zapowiada się fajnie, ale chyba nie znajdę czasu, żeby przeczytać ją w najbliższym czasie. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się przeczytać wszystkich książek. Nie ma takiej możliwości! :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Cieszę się :) A jeśli chcesz przeczytać w najbliższym czasie, zapraszam do kontaktu na Fb - podam szczegóły :)

   Usuń

Prześlij komentarz